ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΣ ΑΛΛΑΓΗΣ  ΑΙΤΩΛ/ΝΙΑΣ

43
Μετά τη διεξαγωγή την Κυριακή, 24/06/2018, της  εκλογικής διαδικασίας για την ανάδειξη των Συντονιστικών Γραμματειών του ΚΙΝΗΜΑΤΟΣ ΑΛΛΑΓΗΣ στην Αιτωλ/νία τα αποτελέσματα που σημειώθηκαν κατά Δήμο και σειρά εκλογής των υποψηφίων έχουν ως εξής:
ΤΟΠΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ: ΙΕΡΑΣ ΠΟΛΗΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
1.
Εψήφισαν:
342
2.
Έγκυρα:
330
3.
Άκυρα
 12
Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ
ΑΡΙΘΜΟΣ  ΣΤΑΥΡΩΝ
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
ΤΕΓΑΣ
ΧΑΜΟΣΦΑΚΙΔΗΣ
ΚΑΛΑΒΡΟΥΖΙΩΤΗΣ
ΜΠΙΚΑ
ΖΑΦΕΙΡΗ
ΚΑΡΕΤΣΟΣ
ΑΛΑΦΟΔΗΜΟΣ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
ΜΠΕΣΤΙΑΣ
ΠΑΡΡΑ
ΣΩΤΗΡΙΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ
ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΓΕΡΑΣΙΜΙΝΑ
ΛΑΜΠΡΟΣ
ΖΩΗ
69
61
46
34
32
27
25
22
13
01
 
ΤΟΠΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ: ΑΓΡΙΝΙΟΥ
1.
Εψήφισαν:
531
2.
Έγκυρα:
525
3.
Άκυρα
  06
 
 
Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ
ΑΡΙΘΜΟΣ ΣΤΑΥΡΩΝ
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
ΣΑΞΑΜΗ
ΝΤΖΙΜΑΝΗ
ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ
ΣΤΑΜΟΥΛΗ
ΜΙΧΑΣ
ΑΡΤΙΝΟΣ
ΒΔΟΥΚΑΚΗΣ
ΣΙΑΔΗΜΑ
ΧΡΕΛΙΑΣ
ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΑ
ΓΕΩΡΓΙΑ (ΖΕΤΑ)
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΑΘΗΝΑ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΗΛΙΑΣ
ΣΩΤΗΡΙΟΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΕΛΕΝΗ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
92
81
79
56
51
43
43
33
27
21
 
 
ΤΟΠΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ: ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΣ
 
Εψήφισαν:
213
Έγκυρα:
210
Άκυρα
  03
 
Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ
ΑΡΙΘΜΟΣ ΣΤΑΥΡΩΝ
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
ΚΑΛΑΒΡΟΥΖΙΩΤΗΣ
ΜΠΙΜΠΑ
ΤΣΙΟΥΝΗΣ
ΚΟΤΡΩΝΗΣ
ΝΤΟΥΝΗ
ΛΑΚΟΥΜΕΝΤΑΣ
ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ
ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗ
ΣΙΝΟΓΕΩΡΓΟΣ
ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ
ΠΑΝΟΥΡΓΙΑΣ
ΠΟΛΙΤΗΣ
ΜΑΣΙΝΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΕΛΕΝΗ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΓΛΑΪΑ
ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
ΕΛΕΝΗ (ΝΕΝΑ)
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΜΑΓΔΑΛΙΝΗ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
39
37
32
14
14
13
10
10
09
09
06
06
05
05
01
ΤΟΠΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ: ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ
Εψήφισαν:
119
Έγκυρα:
119
Άκυρα
  00
Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ
ΑΡΙΘΜΟΣ ΣΤΑΥΡΩΝ
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
ΧΟΥΤΑΣ
ΜΠΡΕΚΟΣ
ΖΑΡΚΑΔΑΣ
ΚΑΛΠΑΚΟΥΛΑ
ΚΟΚΟΡΟΣΚΟΣ
ΚΑΠΟΥΛΑΣ
ΣΑΛΜΑΣ
ΝΙΚΟΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΘΩΜΑΣ
ΦΩΤΕΙΝΗ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
45
34
20
06
06
05
03
ΤΟΠΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ: ΑΚΤΙΟΥ-ΒΟΝΙΤΣΑΣ 
 
Εψήφισαν:
  58
Έγκυρα:
  57
Άκυρα
  01
Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ
ΑΡΙΘΜΟΣ ΣΤΑΥΡΩΝ
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
ΡΟΥΦΗΣ
ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ
ΠΡΟΔΡΟΜΙΤΗΣ
ΜΑΓΚΑΝΑΚΗ
ΚΟΥΝΕΛΗΣ
ΚΑΒΒΑΔΑ
ΧΑΛΙΜΟΥΡΔΑΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΗΛΙΑΣ
ΣΩΤΗΡΗΣ
ΑΝΘΟΥΛΑ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΑ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
19
14
09
08
04
02
01
ΤΟΠΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ: ΘΕΡΜΟΥ
Εψήφισαν:
  27
Έγκυρα:
  27
Άκυρα
  00
Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ
ΑΡΙΘΜΟΣ ΣΤΑΥΡΩΝ
1.
2.
3.
4.
5.
ΠΑΠΑΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΑΡΤΕΡΗΣ
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΟΛΥΖΟΥ
ΠΡΟΒΙΔΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΛΑΜΠΡΟΣ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΒΛΑΣΙΟΣ
13
04
03
03
03
ΤΟΠΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ: ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ
Εψήφισαν:
  39
Έγκυρα:
  39
Άκυρα
  00
Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ
ΑΡΙΘΜΟΣ ΣΤΑΥΡΩΝ
1.
2.
3.
4.
5.
ΛΙΑΜΗΣ
ΜΙΧΑΣ
ΛΙΒΑΝΗΣ
ΖΩΓΑ
ΧΑΝΤΖΑΡΑΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΜΑΡΙΑ
ΣΠΥΡΙΔΩΝ
09
09
08
08
05
       Ο ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ Ν.Ε.                                                                ΤΑ ΜΕΛΗ Ν.Ε.