100% τα αποτελέσματα για όλους Δήμους του Νομού

704
Τα συγκεντρωτικά αποτελέσματα για τους Δήμους της Αιτωλοακαρνανίας  με ενσωμάτωση 100,00 %  η κατάταξη είναι με αλφαβητική σειρά .
 

Δήμος Αγρινίου

Ενημέρωση: Ενσωμάτωση:
27-05 21:10 217/217   100,00 %
Υποψήφιος % Εδρες
ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ 42,44 19
ΣΤΑΡΑΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 28,31 13
ΚΑΜΜΕΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 11,44 5
ΚΑΖΑΝΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 8,71 4
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΤΙΜΟΛΕΩΝ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 4,87 2
ΜΕΡΜΙΓΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ (Στέλιος) του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 2,69 1
ΚΑΡΑΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1,54 1

Δήμος Ακτίου – Βόνιτσας

Ενημέρωση: Ενσωμάτωση:
27-05 16:06 46/46   100,00 %
Υποψήφιος % Εδρες
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 44,07 12
ΚΑΣΟΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 34,04 9
ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 18,02 5
ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 3,88 1

Δήμος Αμφιλοχίας

Ενημέρωση: Ενσωμάτωση:
27-05 15:57 68/68   100,00 %
Υποψήφιος % Εδρες
ΚΟΙΜΗΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ 34,04 9
ΚΑΤΣΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 27,47 8
ΒΑΣΙΛΑΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 17,99 5
ΑΝΔΡΙΚΟΥΛΑ ΣΟΦΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 15,28 4
ΜΑΛΛΙΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 5,22 1

Δήμος Θέρμου

Ενημέρωση: Ενσωμάτωση:
27-05 15:53 36/36   100,00 %
Υποψήφιος % Εδρες
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 54,16 11
ΚΑΣΟΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 28,24 6
ΚΟΥΒΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 11,34 2
ΜΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ 3,36 1
ΜΠΟΥΓΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 2,90 1

Δήμος Ιεράς Πόλης Μεσολογγίου

Ενημέρωση: Ενσωμάτωση:
27-05 16:09 78/78   100,00 %
Υποψήφιος % Εδρες
ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 43,40 14
ΛΥΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ 42,31 14
ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ 8,88 3
ΓΕΡΟΛΥΜΑΤΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ-ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ 4,06 1
ΚΟΤΣΟΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 1,36 1

Δήμος Ναυπακτίας

Ενημέρωση: Ενσωμάτωση:
27-05 12:59 105/106   99,06 %
Υποψήφιος % Εδρες
ΓΚΙΖΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 23,47 6
ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 21,80 6
ΜΠΟΥΛΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 18,28 5
ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 16,76 5
ΚΟΤΣΑΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ 10,22 3
ΓΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 5,74 2
ΝΤΑΟΥΣΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1,94
ΜΠΟΥΡΗ – ΔΟΥΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 1,78

Δήμος Ξηρομέρου

Ενημέρωση: Ενσωμάτωση:
27-05 12:54 41/41   100,00 %
Υποψήφιος
%
Εδρες
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ
46,99
13
ΓΑΛΟΥΝΗΣ ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
27,24
7
ΣΤΑΪΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
19,55
5
ΚΟΜΠΛΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
6,22
2

error: Content is protected !!